Класиране 7th SKDUN Европейско Пъревнство по Шоткан Карте – До

Публикувана на: 15.05.2017, 22:30

 

7th SKDUN Европейско Пъревнство по Шоткан Карте – До
Име на спортист Дисциплина /категория/ Класиране
Айлин Бобева  Ката индивидуално  младежи  2
Ресми Бобев Ветерани 40-49г. ката индивидуално 1
Александра Стефанова, Магдалина Крумова, Деница Кабаджова  Ката отборно мимичета кадети  3
Дамян Ройбов, Иван Димитров, Мартина Чобанова  Ката отборно микс кадети  2
Ресми Бобев, Реми Бобев, Илиян Дянков мъже ката отборно над 21г.  2
Анджей Згжива, Денис Николов, Христо Щерев мъже ката отборно над 21г.  3
Анджей Згжива, Христо Щерев, Кристина Свиленова  микс ката отборно над 21г.  3
Владимир Стойчев  Кумите индивидуално чилдрен момчета до -42 кг.   3
Георги Матуски Кумите индивидуално чилдрен момчета до +42 кг.   1
Александра Стефанова  Кумите индивидуално чилдрен момичета до -35 кг.    
Дамян Ройбов Ката миникадети момчета  2
Иван Димитров  Ката миникадети момчета  3
Радин Тихолов Кумите индивидуално миникадети момчета до -40 кг.   3
Явор Цебов Кумите индивидуално миникадети момчета до -40 кг.   3
Иван Димитров  Кумите индивидуално миникадети момчета до -48 кг.    
Георги Фирков  Кумите индивидуално миникадети момчета до -55 кг.   3
Валентин Крумов  Кумите индивидуално миникадети момчета до +55 кг.   3
Виктория Венкова Кумите индивидуално миникадети момичета до -55кг.   3
Станислав Добрев  Кумите индивидуално кадети момчета до -55 кг.   2
Арман Аветисян Кумите индивидуално кадети момчета до +62кг.   3
Натали Йонкова  Кумите индивидуално кадети момичета до -53кг.   1
Илдъз Ибриям  Кумите индивидуално кадети момичета до -53кг.   2
Мариела Йолова  Кумите индивидуално кадети момичета до +53кг.   1
Марк Томов  Кумите индивидуално джуниорс момчета до -53кг.   1
Тодор Тодоров  Кумите индивидуално джуниорс момчета до -75кг.   3
Ивайло Боев  Кумите индивидуално джуниорс момчета до +75кг.   3
Александра Александрова Кумите индивидуално youths  момичета до -58кг.   2
Пламен Кирилов мъже над 21 г. кумите индивидуално до - 68кг.  2
Тодор Събев мъже над 21 г. кумите индивидуално до - 68кг.  3
Тодор Събев мъже над 21 г. кумите индивидуално опен   1
Борислава Ганева жени над 21 г. кумите индивидуално до + 58кг. 1
Борислава Ганева жени над 21 г. кумите индивидуално категория опен  2
Адриана Ганева  жени над 21 г. кумите индивидуално до - 58кг. 1
Иво Арсов мъже над 21 г. кумите индивидуално до - 68кг.  2
Емануил Димитров мъже над 21 г. кумите индивидуално до - 87кг. 2
Христо Щерев мъже мастер 2
Денис Николов мъже над 21 г. кумите индивидуално до - 77кг. 3
Кристина Свиленова жени над 21 г. кумите индивидуално до - 58кг. 3
Кристина Свиленова жени мастер 3
Лора Русчева  жени над 21 г. кумите индивидуално до + 58кг. 3
Емануил Димитров мъже над 21 г. кумите индивидуално опен   3
Силвестър Гьолски  мъже над 21 г. кумите индивидуално до +87 3
Лубо Алексиев, Светислав Тодоров,Арман Аветисян  Кумите отбрно кадети момчета до +55 кг. 2
Митко Митев, Рафаил Андреу, Валентин Крумов  Кумите отбрно кадети момчета до +55 кг. 3
Гергана Атанасова, Мартина Чованова, Илдъз Ибриям, Мирела Йолова  Кумите отбрно кадети момичета опен  3
Кристиан Гаврилов, Илиан Илиев, Тодор Тодоров , Марк Томов  Кумите отбрно джуниорс момчета опен  2
Атина Трендафилова, Илиан Илиев, Тодор Тодоров , Марк Томов, Стоян Кисьов, Петя Николова,  Натали Йонкова  Кумите отбрно джуниорс микс 3
Веселин Димитров, Павлин Дишев, Илиан Илиев, Денис Николов, Никола Николов, Христо Щерев, Павел Стоянов Кумите отбрно мъже 3
Йордан Гергиев, Емануил Димитров, Иво Арсов, Тихомир Тодоров, Радослав Пенов, Денис Богданов, Деян Данаилов Кумите отбрно мъже 3
Александра Митева, Борислава Ганева, Лора Русчева, Кристина Свиленова Кумите отбрно жени  3
Адриана Ганева, Десислава Иванова, Десислава Джуванова Кумите отбрно жени  3
Силвестър Гьолски, Емануил Димитров, Десислава Иванова, Александра Митева, Никола Николв, Кристина Свиленова, Тихомир Тодоров Кумите отбрно микс 3