II SKDUN Европейско първенство 2012 Класиране

Публикувана на: 10.05.2012, 14:57

Отборни дисциплини:

 

1-во място, отборно кумите жени над 21г.

Лора Русчева

Емануела Ангелова

Жулиета Василева

Кристина Свиленова

1во място Отборно кумите кадети - 55кг.

Андриан Димитров

Мартин Йорданов

Георги Ангелов

 

2-ро място, над 21г. Кумите отборно микс

Лора Русчева

Радослав Пенов

Любомир Нецов

Емануела Ангелова

Веселин Димитров

Надежда Младенова

Силвестър Гьолски

 

2-ро място Кумите отборно 16-20г.

Антония Петрова

Александра Стублева

Бетина Батаклиева

Росица Николова

 

2-ро място Ката отборно Кадети

Мартина Чан

Илияна Божилова

Марина Чолакова

 

3-то място Ката отборно мъже

Анджей Згжива

Христо Щерев

Денис Николов

 

3-то място, отборно кумите мъже над 21г.

Никола Николов

Иво Мукански

Стефан Кирлиев

Христо Щерев

Чавдар Желев

Денис Николов

Павлин Дишев

 

3-то място Кумите отборно микс 16-20г.

Антония Петрова

Мартин Димитров

Росица Николова

Александър Стоянов

Ивайло Николов

Денис Николов

Бетина Батаклиева

 

 

 

3-то място Кумите отборно Кадети

Мартина Чан

Илияна Божилова

Бетина Кисьова

Видилена Тодорова

 

3-то място Кумите отборно юноши 16-20г.

Александър Стоянов

Ивайло Николов

Денис Николов

Радослав Илиев

 

Индивидуални дисциплини:

 

1-во място

Деян Данаилов 1-во място кумите мъже -70кг.

Лора Русчева - 1-во място кумите, 18-20г. +60 кг.

Aлександра Стублева - 1-во място, 16-18г. +58 кг.

Александра Димитрова - 1-во място, 14-15г. -52 кг.

 

 

2-ро Място

Христо Щерев - 2-ро място Мастърс мъже

Десислава Иванова - 2-ро място индивидуално кумите жени, 21-39г. +60кг.

Росица Николова - 2 място ката 16-17г.

Веселин Димитров - 2-ро място индивидуално кумите младежи, 18-20г. -68кг

Никола Николов - 2-ро място индивидуално кумите младежи, 18-20г.  +75кг

Антония Петрова - 2-ро място индивидуално кумите 16-18г.
Бетина Кисьова - 2-ро място индивидуално 14-15 кг.

Андриан Димитров - 2-ро място кумите кадети -58 кг.

Кристина Свиленова - 2-ро място индивидуално кумите жени 21-39г.

Кристиян Андонов - 2-ро място кумите мъже -70кг.

 

3-то място

Кристина Свиленова - 3-то място Мастърс жени

Илияна Божилова - 3 място индивидуално кумите кадети

Денис Николов - 3 място индивидуално ката младежи 18-20г.

Асен Филков - 3 място индивидуално кумите юноши 16-17г. -70кг.

Павлин Дишев - 3-то място индивидуално кумите мъже -70кг

Любомир Нецов - 3-то място индивидуално кумите мъже, All Open

Силвестър Гьолски - 3-то място индивидуално кумите мъже -85кг

Мартин Стоилов - 3-то място индивидуално кумите мъже -77кг

Петър Живков - 3-то място индивидуално кумите мъже -77кг

Надежда Младенова - 3-то място индивидуално кумите жени, 21-39г. -60кг

Емануела Ангелова - 3-то място индивидуално кумите жени, 21-39г. -60кг

Емануела Ангелова - 3-то място индивидуално кумите жени, 21-39г. All Open

Жулиета Ромеова - 3-то място индивидуално кумите 18-20г. -60кг

Николай Стоянов - 3-то място индивидуално кумите младежи, 18-20г. -68кг

Илиян Илиев - 3-то място индивидуално кумите деца 12-13г. -50кг.

Емануил Димитров - 3-то място индивидуално кумите младежи, 18-20г.  +75кг.

 

 

 

 

 

Европейска кохай купа

1-во място
Емил Костадинов - кумите 8-9 г. -32 кг.
Тодор Тодоров - 12-13 г.  кумите - 40 кг.

 

2-ро Място

Стилиана Стоянова 10-12г. ката

Васил Германов - кумите кадети

Радослав Янев - кумите 10-12г.

 

3-то място

Мирослав Димитров 16-18г. ката

Мирослав Димитров 16-18г. кумите
Марк Томов - 12-13 г.  кумите - 40 кг.

Стилиана Стоянова 10-12г. кумите

Александър Константинов 12-13 +53

Никола Чушков 12-13 +53